Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Nedir?

Büyülerle yakından uzaktan alakanız olmasa bile sizin bu şekilde uzak kalmanız büyülere maruz kalmadığınızın anlamına gelmemelidir. En yakınınız tarafından büyüye maruz bırakılmış olabilirsiniz. Özellikle hiç ummadık kişiler size bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü, kara büyüler yaparak sizin hayatınızı maf edebilmektedir. Ayrıca ak büyülere de maruz kalmış olabilirsiniz. Yani birisi size aşık olduğu için sizi kendisine aşık etme büyüsü yaptırabilir veya birisi size karşı evlendirme büyüsü yaptırabilir. Eğer aşık olmak isteğindeyseniz ya da evlenmek isteğindeyseniz sizin için iyi sonuç vereceği için böyle düşünebilirsiniz. Her büyü mutlaka belirti şeklinde ben buradayım der. Kara büyüler ağırlıkta olacak şekilde hem fiziksel hem de psikolojik olarak sizi etkisi altına alabilmektedir. Büyü belirtileri olarak sizleri belirtilerin nasıl olacağını, size nasıl etki ederek hayatınızı alt üst ettiğine değineceğiz.

Büyüleri Kimler Yaptırır?

Büyülerin kim tarafından size yaptırılacağı hiç belli olmaz. Eğitim seviyesi düşük insanlardan, dini bilgisi yüksek olan insanlardan şüphelenebilirsiniz ama bir medyum olarak şunu açıkça ifade edebiliriz ki eğitim seviyesi çok yüksek olan kişiler bile büyülerle iç içe yaşamaktadırlar.  Büyü sadece size yapılıyor anlamına gelmez. Ev hanesine yapılan bir büyü nedeniyle ev içerisinde yaşayan herkes büyünün belirtilerine maruz kalabilir. Bir kişi ailenizdeki bir kıza aşık etme büyüsü yapmış ise ve bu büyü yanlış adımlarla elde edilmiş ise ters teper ve kızın yakın çevresindeki herkes bundan nasibini alabilir. Eşinizle aranızın bozulması ve ayrılmanız için eşinize yaptırılmış olabilir. Hane içerisinde tartışmalar, kavgalar eksik olmasın diye yapılmış olabileceği gibi maddi zayıflamaya uğramanız için nasibiniz kapatılmış bile olabilir.

Büyü Belirtileri

Öncelikle her büyünün belirtisi farklı olabilmektedir. Fakat şunu da dipnot olarak belirtebiliriz ki her belirti büyü belirtisi değildir. Bunu anlamak için medyum hoca tarafından bakım yapılması gerekir. Medyumlar hangi büyüye maruz kaldığınızı, büyünün ne zaman yapıldığını, tam tarif veremese de yaptıran kişinin fiziksel görünümüme kadar sizi bilgilendirmektedir. Medyumun bakımı ise ‘’ rabıta ‘’ olarak bilinmektedir.

  • Büyüye maruz kalan kişi de çok ciddi uyku problemleri olur. Gece uyuyamama, uykudan ani sıçrama ile uyanma en sık görülen belirtilerden birisidir.
  • Rüyalar genellikle kâbuslar şeklindedir. Genelde hayvan ve böcek görünümü şeklinde olur ve bu canlılar tarafından ısırılmalar, saldırmalar rüyanızda görülür.
  • Boyun ve baş ağrıları için ne kadar doktora gitseniz de bir türlü geçmemesi büyü belirtisi olabilmektedir.
  • Sokakta yürürken birisi tarafından takip ediliyor hissine kapılırsınız. Bu genelde tek başınıza yürürken başınıza gelir. Ya da daha farklı olarak birilerinin sürekli size baktığını düşünürsünüz.
  • Öfke kontrolünü elinizde tutamama, ani sinirlenmeler, agresif yaklaşımları istemeden yaşarsınız. Sokakta yürüyen insana bile durduk yere sinirlenebilmektesiniz.
  • Herhangi bir ses duyulması buna gaipten ses duyma denir. Gece cama tıklanma, kapıyı çalma, su sesi eşlik eder.
  • Herhangi bir kişiye bağlılık büyü belirtileri arasında bağlanma büyüsü belirtisi olarak belirir. Yani bu kişi size kötülük bile ediyor olsa yine de siz bu kişinin yanında kendinizi mutlu hissedersiniz.
  • Evli çiftler aralarında cinsel isteksizliğe maruz kalırlar.

Büyülerden Nasıl Kurtulursunuz?

Yukarıdaki maddeler aslında büyü belirtisi olarak karşınıza çıksa da ne zaman ve hangi büyü olduğunu anlamak zordur. Fakat biz bir medyum olarak böyle büyü belirtilerini yaşadığınız zaman sizlere dualarla çözüm üretmekteyiz. Vefkler en sık başvurduğumuz yöntemlerdir. Bizler büyü bozma konusunda dualardan yardım alan kişiler olduğumuz gibi büyü kesinlikle yapmayız.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü Nasıl Anlaşılır?

  1. Kesinlikle medyum burak hocayı şiddetle tavsiye ederim. yukarıda yazılan aşık etme ayırma kısmet açma celbi gibi vefk duaları hamaylılar hepsini itina ile yapıyor arayın yaptırın pişman olmazsınız. ben kısmet para için yaptırdım maşallah işlerim açıldı hiç kimseye gitmeyin boşuna dostlarım numarasını bırakıyorum buraya benim adımı söyleyin yardımcı olacaktır 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir