Karı Kocaya Yapılan Ayırma Büyüsünü Bozmak

Karı-koca ilişkilerini bozmak, aralarında huzursuzluk çıkarmak, mutsuz olmalarını sağlamak, çocuk sahibi olamamaları için kara büyülerden birisi olan karı koca arasında boşanmayı sağlayan büyüler genelde kötü niyetli insanlar tarafından tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kimi tarafından ayırma büyüsü olarak bilinir, kimisi tarafından ise boşanma büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Ayırma büyüsüne maruz kalmış eşler arasında huzursuzluk baş göstermeye başlar. Büyüye maruz kalmadan önce oldukça mülayim bir şekilde hayatlarına mutlu, huzurlu bir şekilde devam eden evliliklere büyü etki etmeye başladığı andan itibaren eşlerin arası iç bir şekilde yumuşamaz. En ufak şeyler çok büyük sorunlar haline gelmeye başlar. Eşler birbirlerine tahammül edemezler.

Karı Koca Arasını Bozan Büyüler Bozulur mu?

Bu tarz büyüler genelde eşler arasında anlaşılan büyülerdir. Bir kadın kocasının davranışlarındaki değişimi sezdiği andan itibaren büyülerden şüphelenebilir. Erkekler genelde büyü konularında kadınlara göre biraz geride kaldıkları için büyünün üzerlerinde olduğunu anlamayabilirler. Eğer karı koca arasını bozan ayırma büyüsü yapılmış ise ve kişi veya kişiler bunu fark ederlerse büyü bozma işlemi yaptırılır ise eşler arası normalleşme gözlemlenir.

Karı koca arasını bozmak isteyen kişilerin genel olarak amaçları intikam almak ya da eşlerden birisine sahip olma içgüdüsü ile yaptırılmaktadır. Bu yapılan çalışma kara büyüdür ve çok büyük günahları olduğu gibi yaptıran kişi ve büyüye maruz kalan kişilerde psikolojik sorunlar görülmeye başlar. Altını çizerek belirtmek isteriz ki eşleri ayırma büyüsü yaptıran kişide ruhsal sorunlar görülebilir. Öyleki; böyle kara büyülerin gerçekten havas ilmi hocaları tarafından ele alınarak yapılması gerekmektedir. Sonradan yaptıran kişinin ruhsal sorunlar nedeniyle uyku uyuyamaması, kâbuslar görmesi, bazı psikolojik sorunlar nedeniyle soluğu psikiyatrlarda alacağı kesin bilgiler arasındadır. Yaptığımız araştırmalara göre böyle kara büyüleri her büyü yapan medyum yapmayabilmektedir. Çoğu insan internet üzerinden büyü yaptırmak için para gönderdiği medyum zannettikleri kişilerin dolandırılmasına maruz kalmaktadır. Hem maddi, hem manevi hem de sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı hiçbir şekilde bizim ayırma büyüsü, boşandırma büyüsü başta olmak üzere çalışmalarımız bulunmamaktadır. Burada paylaşılan tüm bilgiler çeşitli medyum sitelerinden alınan kaynak bilgilerden ibarettir.

Hangi Medyumlara Ayırma Büyüsü Yaptırılmalı?

Büyü yaptırmaya karar verdiyseniz ve özellikle de eşleri ayırma büyüsü yaptıracaksanız gerçek bir medyum bulmanız gerekmektedir. Ancak çok dikkatli olmanız gerekiyor ki; hocanın geçmişi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Hocanın büyü yapma konusunda resmi olduğuna, daha önceki çalışmalarının hangileri olduğuna mutlaka bakmak istemelisiniz. Bulduğunuz medyumun internet sitesine, devlete vergi verdiğine, daha önceki çalışmalarına bakarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizim böyle bir çalışmamız olmadığını buradan açık yüreklilikle söylememiz en doğru yaptığımız işlemlerden birisidir. Kesin ayrılırlar, yüzde yüz boşanırlar, araları bozulur, uzaklaşırlar, soğurlar gibi garanti veren medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Hiçbir büyünün garantisi olmaz.

Karı Koca Arasına Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle her belirti, her yaşanılan sorun büyüden kaynaklanır diye bir şey söz konusu değildir. Büyülerden şüphe duymadan önce eşler aralarındaki sorunları çözmek için bir yaklaşımda bulunmalıdırlar. Gerekiyorsa psikolojik destek alınabilir. Çözüme kavuşturulamadığı zamanda ayırma büyüsü bozan medyumlar ile iletişime geçebilirler. Bu gibi büyüler tespit edilmesi durumunda hızlı bir şekilde bozulabilmektedir.

 

Author: medyummeric

2 thoughts on “Karı Kocaya Yapılan Ayırma Büyüsünü Bozmak

  1. medyum burak var arkadaslar büyü yapmıyor büyüden önce bu işlemleri yaptırın büyü gunah yapanda yaptıanda günah vefk yaptırmanız daha iyi burak hoca yapıyor numarasını vereyım onunla önce bi görüşün işleminizin tutma olasılıgınıda basta soyluyor bilgili bir adam kedisi dürüsttür 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir