En Etkili Ayıran Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsüne işe yarar diye merak edenleriniz varsa eğer kısaca en etkili ayırma büyüsü olarak kullanıldığını çekinmeden belirtebiliriz. Domuz yağı büyüsü o kadar etkilidir ki birbirini seven insanların asla ayrılmayız demeleri, kimsenin ayırmaya dahi gücünün yetmediği dönemlerde eğer birbirlerini seven insanların üzerine yapılması suretiyle birlikte kısa sürede etkisini gösterir ve ayrılık gerçekleşir. Sadece sevgililer üzerinde etkisini göstermez. Evli insanları, arkadaşları, komşuları kısacası samimi olan herkesi ayırmak için kullanılmaktadır. Ancak arasında aşkı duygulara sahip insanlar üzerinde kullanıldığına daha sık rastlanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere en etkili ayıran domuz yağı büyüsü hakkında tüm merak edilenleri anlatmak istiyoruz. Araştırmalarımız kendi bilgilerimizden değildir. Çeşitli medyum sitelerinden gerçekçi bilgileri alınarak derlenmesi üzerine kaynak bilgiler olduğunun altını çizmek istiyoruz. Domuz yağı büyüsü yapımı, bakımı ve bozulması süreçlerinde asla bulunmuyoruz.

Yazımızda belirtiğimiz ‘’ en etkili ‘’ terimi tamamen diğer ayırma büyülerinden farkının olmasına yönelik bir süreçtir. Buna göre birçok ayırma büyüsünün olduğunu ancak domuz yağı kullanılarak elde edilen ayırma büyüsünün çok etkili olduğu için belirttiğimizi söylemek isteriz.

Hızlı şekilde etkisini göstermesiyle bilinir. Ne kadar hızlı tesir etse de bozulması çok zor olan bir büyüdür. Bu büyüye negatif enerji verilir ve görevinin ne olduğu belirtilerek büyüye maruz kalan insana etki etmesi için görevlendirilir. Görevini yerine getiren bir büyü olduğu için etkili ayırma büyüleri arasındadır.

Yuva Yıkan Büyü Olarak Bilinir!

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler yazımızın devamını okuyarak merak ettiği şeyleri öğrenebilirler. Domuz yağı kullanılarak elde edilen bu büyü daha çok evli olan eşlerin ayrılması için yapılmaktadır. Bu nedenle de yuva yıkan büyü olarak biliniyor. Dünyanın her yerinde aktif olarak kullanılan bir büyüdür ve günümüze kadar hala varlığını korumaktadır.

Domuz yağı büyüsü genelde evin eşyasına, kapısına, elbiselere, kıyafetlere sürülerek yapılmaktadır. Medyum tarafından ele alınarak yapılması daha doğru olacaktır. İşinde başarılı, uzman bir medyuma yaptırılması genelde olumlu sonuçlar verir. Havas ilmi çalışması olduğu için herkeste tutması, tesiri, etki süresi ve tutma süresi farklılık göstermektedir. her domuz yağı büyüsü tutacak diye bir şey söz konusu olmadığı için her medyumun yaptığı da tutmayabilir. Bu nedenle de gerçek bir havas ilmi hocalarına yaptırmakta fayda vardır. Evde, iş yerinde veya herhangi bir ortamda medyum desteği alınmadan yapılmaması gerekir. Çok tehlikeli bir büyü olduğu için riskleri de bir o kadar tehikelidir. Yapılmasında ve yaptırılmasında günah olan süreçlere dahi çeşitli ayetlerde bildirilmektedir. İslam dininde domuzun yenilmesi gibi süreçler bile günah olarak belirtiliyorken büyüsünün yapılmasının bile ne derece günah ve tehlikeli olduğunu düşünebilirsiniz.

Büyü yapıldıktan sonra medyum kişiye neler yapması gerektiğini bildirir. Kısa sürede etkisini göstermesi için genelde ayırmak istenilen kişilerin kapılarına sürülür. Kişiler kapıya sürüldüğünün farkında olmayabilir. Çok zor anlaşılan bu büyü sayesinde birbirlerine tutkuyla, sevgiyle aşık olan ve bağlı olan insanların tutkusu da, aşkı da, sevgisi de kendisini nefrete bırakacaktır. Etraftaki insanlar ne olup bittiğine bir türlü anlam veremeden kişilerin ayrılması gerçekleşir.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü insanların ayrılık için kullandıkları büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde ayrılmalarına sağlayabilirsiniz. Büyü çok güçlü bir yöntemdir ve mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişiler domuz yağı Büyüsü yapımı konusunda mutlaka dikkatli olmalılardır. Büyü yöntemini kullanırken internetten okuduğunuz bilgilere göre herhangi bir şey yapmamalısınız. Büyüler yapımı kolay gibi görünse de pek çok olumsuz yanları vardır. Siz büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalktığınızda bu kez olumsuz pek çok durum sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyuma giderek büyüyü yaptırdığınız da herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır ve kendinizi de büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaksınızdır. Domuz yağı Büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de medyum bu yağ üzerine büyülü sözcükler söylenir. Daha sonra bu yağı kişilerin evine duvarlara sürmelisiniz. Bu şekilde büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyü çok güçlü bir yöntem olduğu için kısa süre içerisinde etkilerini göstermeye başlayacaktır ve çift kısa zaman içerisinde sürekli olarak kavga edecek, ayrılma kararı alacaktır. Bu yüzden çift kısa zamanda birbirinden soğur hatta nefret edecek konuma gelir. Bu şekilde evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde ayrılmalarına sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemini kullanarak kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “En Etkili Ayıran Domuz Yağı Büyüsü

  1. ayırma ve soğutma hamaylısı yapan tanıdığım hoca var arkadaşlar burada yazılan domuz yağı büyüsünü sakın yapmayın yapmaya kalkmayın araştırmanız bile sizi tehlikeye sokar medyum burak hoca 0553 371 89 94 nette istediğiniz kadar araştırın bu adamı bunun üzerinede yardım eden hoca da tanımam full dolandırıcı var piyasa da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir