Siyah Mum Büyüsü

Mum büyüler ile çok farklı havas ilmi çalışmaları elde edilebiliyor. Bunu diğer paylaştığımız tüm mum büyülerinde ifade ederek anlatıma geçmekteyiz. Bir önceki yazımızda sevgiliye mum büyüsü ile alakalı olarak bir paylaşımda bulunmuştuk. Bu yazımızda da siyah mum büyüsü hakkında detaylara yer vermek istiyoruz. Kadim büyü kitaplarında siyah mum büyüsü kara mum büyüsü olarak da nitelendirilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere siyah renk kullanılması pek iyi niyetle yapılan bir büyü olmadığını göstermektedir. Siyah mum büyüsünün amacı evli kişilerin arasını bozmak ve boşanmalarını sağlamak için yapılmaktadır. Bu büyü kara büyüdür ve birçok medyum bu büyüden uzak durmayı tercih etmektedir. Bizim de böyle bir büyü çalışmamız yoktur ve asla da yapmayı düşünmediğimiz çalışmalardan birisidir. Siyah mum büyüsü genel olarak yakın çevrenizde bir büyü yapan medyum varsa yapıp yapmadığını sorarak süreci başlatabilirsiniz. İnternet üzerinden medyum bularak siyah mum büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Ancak her medyumum diyene güvenmemeniz konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. İnternet ortamından yapılacak olan büyü çalışmaları uzaktan elde edilebilen çalışmalardan birisidir.

Siyah Mum Büyüsü ile Eşleri Ayırma

Kara büyü grubu içinde bulunan siyah mum ile eşler birbirlerinden ayrılabilmektedirler. Büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Ancak yanlış yapılan bir süreç hem sizi, hem de yakın çevrenizdeki insanları etkisi altına alabilecek kadar güçlü bir büyü olduğunu unutmamanız gerekir.  Eşlerin arası ne kadar iyi olursa olsun, aralarındaki aşk ve sevgi bağı ne kadar kuvvetli olursa olsun siyah mum büyüsüne maruz kaldıklarında bu sevgileri yerini nefrete bırakacaktır. Aralarında anlaşmazlıklar, en ufak sorunlar bile çok büyük sorunlar çıkaracak ve terk etmeler başlayacaktır. Kara büyü olduğu için psikolojik olarak etkisi altına girecek kişiler mantıklı kararlar alamayacak ve boşanma kısa süre içinde gerçekleşecektir. Tabi bu büyünün amacı ayırmak olsa da herkeste ayı etkiyi gösterecek diye bir şey söz konusu değildir. Herkeste tutmayabilir. Her medyumun yaptığı büyü tutacak diye bir şey söz konusu hiç değildir. Bu gibi büyülere pek başvurulmaması tavsiye edilmektedir. Bizim siyah mum büyüsü yapma, bozma ve bakımını yapma çalışmamız yoktur.

 

Author: medyummeric

1 thought on “Siyah Mum Büyüsü

  1. medyum Burak 0553 371 89 94 bu hocayı arayın kardeşlerim büyü ile ilgilenmeyin çok tehlikelidir burada yazılanları sakat işler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir