Sevgiliye Mum Büyüsü

Mum Büyüsü Nedir?

Mum büyüleri hem ak, hem de kara büyü olarak elde edilebilmektedir. Sevgiliye mum büyüsü diğer mum büyülerine göre oldukça farklıdır. Hem yapılışı, hem kullanılan malzeme, hem de okunacak olan esmalar sevgiliye yapılacak olan mum büyüsünde farklılık göstermektedir. Mum büyüleri ile neler yapılır diye soracak olursanız eğer eşleri ayırma, eşleri birleştirme, dargınların arasını düzeltme, mum büyüsü ile aşık etme gibi süreçler ve daha fazlası mum büyüleri ile elde edilmektedir. Mum büyüleri genelde beyaz mum, kırmızı mum gibi renklerinin de büyünün oluşumu için ve niyet için oldukça değişkenlik gösterebilir. Mesela iki adet beyaz mum ile aşık etme yapılabildiği gibi mor mumla eşleri ayırma bile yapılabilmektedir. Her medyumun birbirinden farklık gösteren çalışmaları da mevcuttur. Bu yazımızda ise sizlere sevgiliye mum büyüsü nedir, nasıl yapılır, kaç günde tutar, riskleri var mı gibi sorularınıza cevaplar vermek istiyoruz.

Sevgiliye Mum Büyüsü Amacı Nedir?

Sevgililer arasında yapılan veya sevgililerden herhangi birisinin kız arkadaşını veya erkek arkadaşını kaybetmemek, ayrılmamak için kuvvetli bir bağ kurmaları açısından, ömür boyu birlikte kalmaları için yapılan bağlama büyüsüdür. Eğer sevgililer arasında bir problem varsa sevgilisi tarafından terk edilmiş ise mum büyüsü ile hem sevgilisini geri döndürebilir, hem de sevgilisi ile arasında yaşanan problemi aşabilir.

Sevgiliye Mum Büyüsü Yaptırılırsa Ne Olur?

Sevgilinizle aranız bozuksa düzelir. Sevgiliniz sizi terk etmiş ise geri döner. Sevgiliniz size iyi davranmıyorsa sizinle ilgilenmiyorsa sevgiliye mum büyüsü ile hem ilgisini size odaklar hem de size iyi davranmaya başlar. Mum büyüsünün bağlama özelliği sayesinde sevgililer ömür boyu birlikte hiç kimsenin sözüne bakmadan hayatlarına devam ederler. Önlerine bir plan çizerler ve bu yoldan onları hiç kimse alı koyamaz. Kısacası sevgiliye mum büyüsü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa aralarında çok iyi bir bağ oluşur. Her ne kadar olumlu şeylere imza atan bir çalışma olsa da her zaman herkeste aynı etkileri göstermeyebilir. Havas ilmi çalışmasıdır yani kişiye özel çalışma olarak bilindiği için ne zaman tutacağı, kaç günde tesir edeceği ya da etkisinin ne zaman görüleceği kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Bizim mum büyüsü başta olmak üzere diğer büyülerin bakımı, yapımı ve bozma işlemleri ile herhangi bir şekilde çalışmamız olmadığı için sevgiliye mum büyüsü adı altında yapmış olduğumuz bu paylaşım genel olarak çeşitli kaynaklardan alınan kaynak bilgilerden ibarettir.

Sevgiliye Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

2 adet muma ihtiyaç duyulur. Mumların ne çok büyük ne de çok küçük olması gerekir. Orta boylarda mumların birisi beyaz diğeri mor olmalıdır. Beyaz mum sevgililerden kadını simgelerken, mor mum ise erkeği temsil eder. Mum büyüsü ile bağlama yapılacağı için bu her iki mum çeşitli işlemlerin ardından yakılır ve yarıya kadar geldiğinde mumlar söndürülür.  Geriye kalan mumun içindeki ipler çıkarılır ve belli bir sayı aralığında düğüm atılarak kişi birbirlerine bağlanırlar. Buradan anlattığımız sevgiliye mum büyüsü nasıl yapılır konusu yüzeysel bilgilerden ibarettir. Bu gibi büyüler çok tehlikelidir ve ilişkileri düzenleme etkisine sahiptir. En ufak bir yanlış birçok şeyi bozabilir. Bu nedenle de doğru kişiler tarafından yapılırsa faydası görülür.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Sevgiliye Mum Büyüsü

  1. nişanlım ailesinin dolduruşuna geliyor neredeyse ayrılmak üzereyiz. Şunun şurasında düğüne 2 ay kaldı ben nişanlımın ailesinin sözünü dinlememesini kulak ardı etmesini istiyorum kızın resmen kafasını karıştırıyorlar. Bunu buraya niye yazdım diye soracak olursanız aynı durumu bi arkadaşım Burak hoca sayesinde çözmüş aileler resmen kanka olmuşlar. Kendisi dün bana bahsetti dünden beri hocanın numarasını arıyorum ama bulamadım. arkadaşımın rehberi silindiği için sadece hocanın ismini hatırlıyor ne numarası var ne adresi İŞİN ÖZÜ BURAK HOCANIN TELEFON NUMARASI LAZIM.

    1. aslında internette yazıyor Burak beyin numarası sanırım gözden kaçırdınız. 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsin sanırım. kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir