Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü herhangi bir kadın tarafından herhangi bir erkeğe yapılabilmektedir. Ancak genelde evli kadınlar kocalarına, sevgililer sevgilisine, nişanlılar nişanlısına yaptırmaktadır. Kıskançlık, çekememezlik uğruna dışarıdan başka birisi de sırf karısı ile erkeğin cinsel ilişkide bulunamaması için yaptırılmaktadır. Konuyu geniş olarak açmak istersek eğer;

Evli Kadınların Kocasına Erkeklik Bağlama Büyüsü Yaptırması

Evli bir kadın tarafından kocasına erkeklik bağlama büyüsü yaptırılır ise eğer bu erkek karısı haricinde herhangi bir kadınla yakınlık göstermez. Özellikle de cinsel konuda bir isteksizliği olmaya başlar. Kadın, kocasının kendisini aldatmaması için böyle bir büyü yaptırmaktadır. Genelde olumlu sonuçların alındığı bir yöntemdir. Halk arasında yanlış bilinenler de yok değil! Mesela erkeğe cinsellik bağlama büyüsü yapılırsa kısır olur veya erkeğe cinsellik büyüsü yapılırsa karısı ile bile cinsel isteksizlik oluşur gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu gibi bilgiler oldukça gereksiz ve asılsızdır. Kadın bu gibi büyüyü kocasına yaptırsa bile kocanın karısı kendisine helal olduğu için cinsel soğukluk görülmez.

Evli bir kadının kocasına karşı böyle bir büyü yaptırmasının sebebi ise kocası tarafından aldatılmasına önlem almaktır. Koca böyle bir büyüye maruz kalırsa eğer karısından başka herhangi bir kadınla münasebeti olmaz. Karısına karşı ilgili olur ve karı-koca arasında cinsel problemler yaşanmaz. Ancak büyünün doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Olur da, büyü yanlış yapılırsa, işinde iyi olmayan bir medyum tarafından yapılırsa ya da kendisini medyum olarak tanıtan birisine yaptırılırsa işte o zaman riskleri büyüktür. Karı-koca arasında bazı problemler çıkmaya başlar. Peki, doğru medyumu nasıl bulursunuz?

Erkeklik bağlama büyüsü yaptıracağınız medyum hocanın resmi olması çok önemlidir. Burada resmi olmasından kastımız vergisini veren, kurumsal ofisi olan, bağlama büyüsü konusunda etkili olduğunu ize ispatlaması gerekir. İyi bir analiz ile tek derdinin para olmadığını da anlarsanız sizin için hayırlı bir süreç olacaktır.

Kız Sevgilisine Erkeklik Bağlama Büyüsü Yaptırabilir mi?

Erkeğine karşı güvenmeyen birisi varsa ya da kadınlara güvenmeyen bir sevgili varsa erkek arkadaşına karşı cinsellik bağlama büyüsü yaptırabilir. Bunu yaptırırsa kafası rahat bir şekilde hayatına devam eder. Özellikle de sevgililer arasında yapılan erkeklik bağlama büyüsü uzakta yaşamak zorunda kalan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kız ve erkek ayrı şehirdelerse erkeğin kendisini aldatmaması için alınan bir önlem olarak da bilinir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunu merak ediyor olmanız sizin kendi başınıza yapacağınız bir süreç olarak düşünmek istemiyoruz. İnternet üzerinden paylaşılan büyü tarifleri gerçeklerden oldukça yoksun bilgilerdir. Büyü yapan medyumlar bu gibi bilgileri internet ortamında veya herhangi bir yerde paylaşmazlar. Hatta bir medyumun yaptığı bağlama büyüsünü bir başka medyum bilmez. Medyumlar kendi geliştirdikleri yöntemlerle yaparlar. Eğer tek başınıza bu gibi büyüleri yapmaya kalkarsanız bazı risklerini de göze almış olursunuz.

Yüzeysel bilgi vermek istersek eğer, vefk ile elde edilmektedir. Vefk kâğıt üzerine ya da bez parçası üzerine yazılan Süryanice, İbranice veya Arapça olarak yazılan yazılar, çizilen semboller anlamına gelir. Burada tılsımlı sözcükler ve dualar ile güçlendiren bir süreç vardır. Bazı malzemeler de kullanılarak çeşitli karışımlar elde edilerek yapılmaktadır. Yapımı ortalama 7-10 gün arasında tamamlanır. 15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Bu gibi büyüler başta olmak üzere diğer büyülerin yapımı gibi süreçlerde bulunmadığımız için sizlere verdiğimiz bilgiler çeşitli kaynaklardan alınmış bilgilerdir. Bu kaynaklardan alınan bilgilere özellikle de gerçekçi bilgileri tek çatı altında sizlere paylaşmaktayız.

Author: medyummeric

1 thought on “Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

  1. BENİM KOCAM BENİ GEÇEN SENE ALDATTI AYRILMAK ÜZEREYDİK AMA HATASINI TELAFİ ETMEK İÇİN ÇOK ŞEY YAPTI TAM BİR YILDIR NAMAZ KILIYOR TÖVBE ETTİ NASIL ÖYLE BİR ŞEY YAPTIM DİYE KENDİSİNE ÇOK KIZDI BEN ARTIK YUMUŞADIM AMA ERKEK MİLLETİ YİNE YAPAR MI YAPAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BU SEBEPLE ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM NASIL VE KİME YAPTIRABİLİRİM??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir