İki Kişiyi Birbirinden Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri genel olarak bir kişinin evden uzaklaştırılması için yapılmaktadır. Ancak bazı medyumlar iki kişiyi uzaklaştıran büyüler yapabilmektedir. Çok tesirli, güçlü ve kuvvetli bir büyü olduğundan dolayı mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılması tavsiye edilir. Evden yapılan büyüler arasında bulunmaz. Kesinlikle ev içerisinde büyü yapmak gibi bir niyet içerisinde olmamalısınız. Bu gibi büyüler kara büyü grubuna girer ve insanın hayatını alt üst edecek kadar güçlüdür.

Başlığımızda belirttiğimiz iki kişiyi uzaklaştırma büyüsü daha çok sevgililer üzerine yapılabildiği gibi evli insanların kocalarının arkadaşlarından uzaklaşması, kötü yola sürükleyen arkadaşlardan uzaklaştırılması gibi süreçlerle ilgilidir. Mesela; kocanızı kötü yola sürükleyen bir arkadaşı varsa birlikte alkol alıyor, kumar oynuyor, insanları dolandırıyor gibi eylemlere katılması için arkadaşın rolü çok yüksek ise eğer kocanızın bu kişiden uzaklaşmasını sağlayan bir büyüdür. Başka bir örnek vereceksek eğer kocanız sizi aldatıyorsa ve bir kadının olduğu tarafınızca var olarak biliyorsanız kocanızın bu kadından uzaklaşmasını sağlayan bir büyü yöntemidir.

Başka bir örnek daha vereceksek eğer; oğlunuz ya da kızınız istemediğiniz bir kişiyle birlikteyse ve evlenmek için ciddi adımlar içerisindeyse sizin istemediğinizi biliyor olmalarına rağmen bu konuda ısrarcı bir yaklaşım sergiliyorlarsa eğer bu büyüden faydalanabilirsiniz.

İki Kişiyi Birbirinden Uzaklaştırma Büyüsü Belirtileri

Muhtemeldir ki birbirinden uzaklaşmasını istediğiniz kişilerin çok sıkı bir samimiyeti vardır. Ya sevgilidir, ya da çok sıkı bir dosttur. Bu kişilerin arasındaki sevgi bağı ne olursa olsun büyü doğru bir şekilde yapılırsa eğer aralarındaki sevgi bağı kopar ve sevgi yerini nefrete bırakır. Aralarında bir daha dönüşü olmayacak sözler kullanmaya başlarlar. Mesela; iki sevgili aralarında küser ve bir daha birlikte olmamak, barışmamak adına çok ciddi bir dargınlık içerisine girerek birbirlerinden tamamen ayrılmış olurlar. Uzaklaştırma büyüsünün bir diğer belirtilerinden birisi de daha önce ayrılmalarına karşı gelen kişiye karşı aldığı cephe yerini sevgi tomurcuğuna bırakır. Kadın kocası için bu mücadeleyi verirken ilk başlarda sert bir dille uyarısını almış ise erkek daha sonrasında karısına keşke seni dinleseydim gibi cümleler kurmaya başlar.

Bu Büyüyü Yaptırmak Günah mı?

Büyülerin çeşidi, türü, yapılışı, uygulanışı ne olursa olsun ayrım gözetmeksizin tüm büyü süreçlerinde bulunmak günahtır. Buna büyü bakımı yaptırmak ve büyü bozulması da dâhildir. Ancak şunu belirtmek isteriz ki resmi kaynak olmasa da birçok internet sitesinde tartışılan konulardan birisi de iyi niyet edilerek yapılan büyü yani ak büyülerin günah olmadığına dair söylentilerdir. Bu konuda net bir şey söyleyemiyoruz. Ancak kara büyü yani bir insana kötülük olsun diye yapılan büyülerin süreçlerinde bulunulması günahtır.

Kayını Evden Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl yapılır

Kayını evden uzaklaştırma büyüsü aslında oldukça kolay şekilde uygulanmakta olup, medyumlar ve hocalar bu büyünün detaylarını paylaşmazlar. Bunun nedeni ise kötü niyetli kişilerin ellerine düşme olasılığı yüksektir. Bunun için paylaşımı uygun bulmazlar. Sizin iyi bir hoca veya medyum ile iletişime geçerek bu büyüyü yaptırma imkanınız vardır. Hocalar ve medyumlar uygun olan uzaklaştırma büyülerinden birisini seçerek, uygularlar. Her büyüde olduğu gibi hemen etkisini göstermeyebilir. Biraz bekleyerek yapılan büyülerin etkisini alabilirsiniz. Kayını evden uzaklaştırma büyüsü yani eşinin erkek kardeşini evden uzaklaştırma büyüsü de bu yolları izleyerek yaptırabilirsiniz. Hocalar zaten size beklemeniz gereken süreyi iletirler. Bu şekilde de istediğiniz yöntem gerçekleşmektedir. Daha öncede de belirttiğimiz üzere büyüleri yaparken kesinlikle dikkat etmeniz ve hoca seçimine özen göstermeniz gerekmektedir.

İki Kişiyi Birbirinden Uzaklaştıran Büyüyü Kime Yaptırabilirsiniz?

Yakın çevrenizde büyü süreçlerinde bulunan bir medyum tanımıyor olabilirsiniz. Eşiniz, arkadaşlarınız, komşunuzun varsa bir bildiği medyum o kişinin yanına gidip yaptırabilirsiniz. Eğer bunlara gerek yok diyorsanız internet üzerinden medyum bulabilirsiniz. Medyumlara güvenme konusunda çok titiz davranmanız gerekiyor. Dolandırılmamak adına medyumun resmi olduğunu, daha önceki yaptığı çalışmalara göz atmak istediğinizi mutlaka belirtiniz. İki kişiyi ayıran büyülerin ortalama yapım süreçleri 3 ile 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. Her medyum kendine has geliştirdiği yöntemlerle büyü yapar. Dua okunur ve vefk işlemleri yapılarak elde edildikten sonra 40 gün içinde tutması beklenir.

Author: medyummeric

1 thought on “İki Kişiyi Birbirinden Uzaklaştırma Büyüsü

  1. Büyü yaptırmak birincisi günah, ikincisi de insanları sıkıntıya sokabiliyormuş. Çok araştırdım. Piyasada en ideal tavsiye edilen önerilen medyum Burak isminde bir hoca ben kenisine işlem yaptırmadım ama tlefjonda konuştum iyi birisine benziyor. Aramak isteyen olursa 0 553 371 89 94 bu numaarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir