Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsünün amacı ikili ilişkilerin düzeltilmesi veya yoluna koyulması için yapılan bir çalışmadır. Genel olarak her ikili ilişkinin düzeltilmesi için etkili olsa da daha çok aşk konularında, sevgi konularında daha sık tercih edildiği gözlemlenmektedir. Mesela; günlük hayatta arkadaşınız olan bir insanla aranız bozulduysa aranızı düzeltmek için büyüye ihtiyaç duymazsınız. Ancak evliyseniz ve eşiniz ile aranız açıldıysa yeniden aranızı düzeltmek gibi bir düşünceniz muhakkak olacaktır. Eğer bu doğal yollar ile mümkün olmuyorsa ya da aranız düzeliyor fakat yine bozuluyorsa eşler arasında, sevgililer, nişanlılar arasında etkili olan muhabbet büyüsü aradaki samimiyeti güçlendirmek için yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere karı koca arasını düzelten büyü nasıl yapılır, kimler tarafından yapılır, muhabbet büyüsü zararlı mı gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz.

Karı Koca Arasını Düzelten Büyü Günah mı?

Öncelikle şunu belirtelim ki büyüler genel olarak günah kabul edilen işlemlerdir. Kuran-ı Kerim’i bazı ayetlerinde büyülerin günah olduğu yazmaktadır. Çeşitli araştırmalarımıza göre evli olan insanların arasının düzelmesi için yapılan büyü süreçlerinin ak büyü olduğu yani caiz olduğu söylenmektedir. Bizler bunun net bir şekilde böyle olduğunu dile getiremeyiz ancak araştırmalarımız bu yönde bizi yönlendirmektedir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kişiye özel bir çalışma ile elde edilebilir. İnternet ortamında muhabbet büyüsü nasıl yapılır adı altında paylaşım yapılması gerçek bilgilerin paylaşımı değildir. Bu gibi paylaşımlara itibar etmeyiniz. Evde muhabbet büyüsü yapmaya kalkışmayınız. Bu tarz büyüler ak büyü olsa da Cindar (bilinçsiz ) kişiler tarafından yapılması kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. İlim ve irfan sahibi hocalar, medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyünün yapılması sadece malzemelerin karışımları, küle çevrilmesi, gömülmesi, suya atılmasından ibaret değildir. Okunması gereken dualar, söylenmesi gereken tılsım sözcükleri ve yazılması, çizilmesi gereken vefk işlemleri vardır. Medyumlar kolay kolay böyle büyülerin tariflerini kimseye anlatmazlar. Çoğu zaman duyduğunuz gibi medyum büyü yaparken yanında kimsenin olmasını istemez. Tek başına yapılırsa tutar adı altında kimseyi yanında istemez. Kimseyi büyünün yapılmasından dahi haberinin olmamasını, büyüye dokunulmaması gerektiğini dile getirmektedir. Bu nedenle de karı koca arasını düzelten muhabbet büyüsü hakkında detaylı bir yapılma aşamasına sahip değiliz.

Eşler Arasındaki Geçimsizlik Büyüden Olabilir mi?

Yukarıda anlattıklarımız ve başlığımızda belirttiğim mesaja bakacak olursanız eğer karı koca arasının düzeltilmesi için muhabbet büyüsünün olumlu bir sonuç vereceğinden bahsetmekteyiz. Ancak eşlerin arasında bir ayrılık büyüsü, soğutma büyüsü ya da uzaklaştırma büyüsü yapılmış ise muhtemeldir ki eşler arasında anlaşılmayan sorunlar meydana gelecektir. Buradan çıkacak sonuç ise evli insanların üzerine büyü yapıldığı zaman araları sürekli bozulabilir. Büyü yaptırmadan önce büyü süreçlerinde bulunmayı göze aldıysanız eğer ilk olarak evliliğinizi riske eden bir büyünün sizin üzerinizde olup olmadığına baktırmalısınız.

Bunları Yaptıran Eşler Huzura Kavuşuyor

Büyü yaptırmak yerine sizlere tavsiyemiz bağlama vefki yaptırmanızdan yanadır. Büyüler genel anlamıyla risk teşkil ederler. Her medyumun yaptığı büyü tutmaz. Ters tepebilir. Kaş yapalım derken gözünüzden olmayın. Bağlama vefki tarafımızca yapılan havas ilmi çalışmalarındandır ve kesinlikle büyüler ile bir alakası yoktur.

Author: medyummeric

1 thought on “Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

  1. Benim sevgilim bana çok ilgisiz çok soğuk davranıyor. Normalde yapısı sakin sessiz ancak bazen arkadaşlarıyla gülerken geçirdiği kadar benimle birlikte gülmüyor birazcıkta hödüklüğü var acaba bu hoca bize yardımcı olabilirmi? Yani sevgilimin bana birazda olsun ilgi duymasını istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir