Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere adet kanı büyüsü nedir, adet kanı büyüsü nasıl yapılır ve adet kanı büyüsü nasıl bozulur gibi bilgilerin cevaplarını elimizden geldiğince başka hiçbir yer de bulamayacağınız şekilde bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Adet kanı ile yapılan büyüler genellikle bir erkeği kendisine bağlamak istemesi veya bir erkeğin aşık olmasını sağlamak amacıyla yapılan kara büyülerden birisidir. Ancak medyum sitelerini ya da büyü hakkında bilgi veren siteleri incelediğimiz zaman adet kanı büyüsü erkeğe içirilerek yapıldığına dair yanlış bilinen doğruların tamamen gereksiz bilgilerden oluştuğunu dile getirmek istiyoruz. Böyle kara büyüler tiksinç olarak lanse edilse de gerçekte bu büyünün içirilerek yapıldığı bilgileri tamamen yanlıştır.

Adet kanı büyüsü bir erkeğe yapıldığı zaman erkeğin duygu ve düşüncelerinin kendi rızası dışında büyüyü yaptıran kişinin düşüncelerine göre hareket etmesi anlamına gelir. Erkek bu konuda kadına yaklaşır ve birbirlerine bağlanır. Daha çok evli erkeklerin karısından ayrılması için de kullanılmaktadır.

Adet kanı büyüsü kadınlar tarafından yapılır ya da yaptırılır. Ancak gerçek bir havas ilmi çalışması olduğu için işinin ehli medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bazı kadınlar internet üzerindeki yanlış bilgileri yerine getirerek adet kanını erkeğe bir şekilde içirmek maksadıyla büyü yaptığını zannetse de bu doğru değil ve büyü yaptım diye düşünüyorsa yanılıyordur. Adet kanı büyüsünün yapılmasındaki haller ise genelde evli ise karısından boşanması, nişanlıysa nişanlısından ayrılması, erkeği sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılması ve sonucunda büyüyü yaptıran kişiye yakınlaşması, bağlanması, aşık olması amaçlanır.

Evli Kadınlar Kocalarına Yaptırıyor

Yaptığımız araştırmalara göre evli kadınların kocalarının başka kadınlarla birlikte olmamaları için adet kanı büyüsü yaptırdıklarını görmekteyiz. Kadın erkeğine karşı böyle bir büyü yaptırıyor olsa da bu büyü süreci yanlıştır ve evli insanların kocalarına karşı yaptırmamaları gerekiyor. Adet kanı büyüsünün riskleri ise oldukça büyüktür. Ters tepmesi durumunda evliliklerinin bitmesi seviyesine kadar ilerleyebilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet kanı büyüsü olarak bilinen bu süreç gerçekte kadının regl dönemindeki kanından yapılır. Halk arasında bilinen gerçekten çok yanlış olan şu düşünce ise; erkeğin elde edilmesi için ( koca, sevgili ) kadının adet olduğu dönemdeki kanını içirilmesi ile yapıldığı düşüncesidir. Yanlış bir bilgidir ve böyle bir şeyin yapılması gerçekten iğrençlikten öte bir durum değildir. Bu büyü gerçekten birçok aşaması olan zor yapılan ve zor bozulan büyülerden birisidir. Öyle basit bir şekilde adet kanı içireyim bana bağlansın diye beklemek kadar basit değildir. Şeytani cinler kullanılarak yapılır. Bir takım süreçler elde edildikten sonra adet kanı büyüsü yapılırken üzerine okumalar yapılır. Tılsımlı sözcükler ve vefk çalışmaları ile elde edilir. Yanlış bilinen bir diğer konu ise adet kanı büyüsü yapılırken kan üzerine ayetler, sureler, dualar okunmasıdır. Bu gerçekten çok riskli ve hayatınızın alt üst olacağının bir belirtisinin ortaya çıkması anlamına gelebilir. Böyle bir sürecin yapılmasında mutlaka medyumlardan destek alınmalıdır.

Adet Kanı Büyüsünü Bozma Aşamaları

Adet kanı büyüsü zor yapılan kara büyülerden birisidir diye altını çiziyor olsak da yapılmasına göre bozulması daha da zor bir süreçtir. Büyü yapılırken şeytani cinler kullanıldığı için yönlendirmeleri geri çekmek gerçekten çok zordur. Eğer kendi başınıza kitaplardan ya da çeşitli kaynaklardan edindiğiniz bilgilere göre adet kanı büyüsü bozma süreci içerisinde bulunursanız cinler daha da azdırılır ve işin içinden çıkılmaz bir sürece girilir. Bu havas ilmi konusunda deneyimli, başarılı medyumlar tarafından yapılırsa doğru sonuca ulaşılır.

Not: Bizim adet kanı büyüsü bozma, yapma, bakımını yapma gibi çalışmalarımız bulunmaz. Bir erkeği aşık etmek için aşk celbi işlemlerimiz bağlamak için ise bağlama vefki çalışmalarımız bulunmaktadır.

Author: medyummeric

1 thought on “Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

  1. dostlarım benim tanıdığım bi hocam var medyum Burak hocam büyü bozma işlemi yapmıyor ama karsı koruma için vefk celb ve hamaylı muskaları duaları hazırlıyor 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir