Eşini Annesinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

Genelde yeni evli insanların en büyük sıkıntılarından ya da sorunlarından birisi de eşlerin aileleridir. Çoğu zaman erkek, karısının annesinin sürekli evine gelmesinden, eşinin annesine gitmesinden oldukça rahatsız olabilmektedir. Araştırmalarımıza göre kadının sürekli olarak annesi ile görüşmesinden rahatsız olan kocanın anlatmaları şu şekilde olmaktadır. ‘’ annesinin sözünü dinliyor, annesinin söylemleri ile evde huzursuzluk çıkarıyor, annesine sürekli giderek evine gelmiyor, benimle ilgilenmiyor ‘’ gibi olabilmektedir. Bu anlatımlar çeşitli forum platformlarından alınan ve bizlere medyum olarak iletilen bilgiler olmaktadır. Tam dersi olarak da düşünülebilir. Kadının kocası sürekli olarak annesi ile görüşmesi, annesinin sözüne bakarak karısına karşı hakaretlerde bulunması ya da kadının kocasını annesi ile daha fazla ilgilenmesinden dolayı rahatsız olduğunu dile getirebiliriz. Tüm bu konuların ortaya çıkardığı sonuç ise senin annen şunu dedi, şunu yapmadı, benim annem, senin annen kısacası senin ailen, benim ailem tartışmaları en süt safhalarda olmaktadır. Bu nedenle insanlar eşini annesinden soğutma büyüsü hakkında detaylı araştırma yaparak medyumlara bu büyülerden yaptırmak istemektedirler. Gerçekte böyle bir büyü var mı diye soracak olursanız eğer ever var olduğunu doğrulayabiliriz. Ancak bu tarz büyülerin gerçekten işinde iyi, başarılı sonuçlar alan bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir. Doğru bir şekilde büyü yapılırsa eşlerden hangisine bu büyü yapılmış ise annesi ile arasında bir mesafe oluşmaya başlar. Örneğin; kadın sürekli annesine gidiyorsa, annesi evinden çıkmıyorsa, annesi yüzünden sorunlar yaşanıyorsa artık tüm bu gelmeler, gitmeler, sorunlar, tartışmalar rafa kalkar ve uzun bir süre bir daha araları ısınmaz.

Eşini Annesinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu konudaki araştırmalarımıza göz attığımız zaman çok fazla büyü çeşidinden faydalanılarak yapıldığını görmekteyiz. Yapıla büyünün ak büyü mü kara büyü mü olduğunu yazımızın devamında örneklerle açıklayacağız. Ancak eşini annesinden soğutma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız kısa ve öz bir şekilde bilgi aktaralım. Bizler büyü yapan medyumlar olmadığımız için büyü süreçleri ile ilgili tüm detayları sizler gibi internet sitelerinden araştırarak bulmaktayız. Tabi işin ehli olduğumuz için gerçek bilgileri sizlere aktarmak için içerisinden gereksiz bilgileri ayıklayarak sizlere sunma telaşesi içerisindeyiz. Bu büyüyü yapmak için medyumun marifeti çok önemlidir. Nasıl yapılacağı konusunda net bir bilgiye ulaşmak pek mümkün olmuyor. Ancak herhangi bir doğru medyum ile iletişime geçerek bilgi almanız durumunda sizlere nasıl yapılacağına dair kısa ve öz bilgiler verilebilir.

Sonu Ne Olur?

Böyle bir büyü yapılırsa eşler arasında tartışmalar, kavgalar, anlaşmazlıklar artık son bulur. Eşini annesinden soğutma ve uzaklaştırma büyüsü kara büyü mü diye soracak olursanız buradaki detay çok önemlidir. Eğer sırf kıskançlıktan dolayı erkek ya da kadın böyle bir büyüye başvuruyorsa kara büyü olur. Ancak eşler arasında anneler yüzünden sürekli asılsız bilgilerle tartışmalar çıkıyorsa bu büyüden yapılmış ise ak büyü olarak kabul edilebilir. Yani art niyetle yapılıyorsa kara büyüdür.

Büyü Yerine Soğutma Vefki Yaptırın Risk Almayın

Büyü yaptırmak Kuran-ı Kerim ayetlerinde yasaklanmış, yapılmaması gerektiği konusunda bazı detaylar bulunmaktadır. Büyü yaptıranlar ya da yapanlar genelde büyülerin tesiri altına girebilmektedir. Bu nedenle risk almamak adına büyü ile aynı süreçlere sahip olan soğutma vefki ya da uzaklaştırma vefki yaptırabilirsiniz. Büyü yerine vefk işlemi yaptırmayı düşünürseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Eşini Annesinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

  1. soğutma hamaylısı yapan tanıdığım hoca var arkadaşlar burada yazılan büyüsünü sakın yapmayın yapmaya kalkmayın araştırmanız bile sizi tehlikeye sokar medyum burak hoca 0553 371 89 94 nette istediğiniz kadar araştırın bu adamı bunun üzerinede yardım eden hoca da tanımam full dolandırıcı var piyasa da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir