Eşleri Birbirinden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Adından da belli olacağı üzere eşlerin birbirlerinden soğuması sağlanır ve sonucunda ayrılık yaşanır. Yapılacak olan böylesine güçlü olan bu büyünün etkisi ve tesiri çok kuvvetlidir. Genelde evli olan kişileri çekemeyenler, kıskanan kişiler soğutma büyüsü yaptırarak kişilerin mutluluğuna gölge düşürmek istemektedirler. Eşlere karşı yapılan bu soğukluk büyüsü etkisini gösterdiği zaman kısa sürede soğuma yaşanır ve eşler birbirleri ile görüşmek istemeyecekleri için uzaklaşma görülür. Aslında yapılan büyü sadece soğutma değil uzaklaştırma ve ayrılık büyüsü olarak intikal etmesi sağlanır. Bu yazımızda sizlere eşlerin arasına soğukluk girmesi veya birbirlerine karşı ola sevginin nefrete dönüşmesi büyüsü nasıl yapılır, hangi belirtiler ortaya çıkar ve ne zaman sonuçlanır hep birlikte inceleyelim.

Bizim çalışma süreçlerimiz arasında eşleri birbirinden soğutma büyüsü bulunmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetinize güveniyoruz ve bizden bu şekilde bir büyü talebinde bulunmamanızı istiyoruz. Şayet, üçüncü kişiler tarafından eşlerin ayrılması söz konusu ise işlemlerimiz bulunmaz. Eşi tarafından şiddet gören bir kadın, eşi tarafından ilgisiz bırakılan bir koca bizden bu konuda yardım isterse eğer soğutma vefki çalışmalarımızdan bahsedebilmekteyiz. Yazımızın devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

Kadını Kocasından Soğutma Büyüsü

Her ne kadar eşleri birbirinden soğutma büyüsü adı altında anılıyor olsa da medyumlar gelen taleplerin genel olarak kadını eşinden soğutma büyüsü veya kocayı karısından soğutma büyüsü şeklinde olabilmektedir. İki ayrı kategoride ele alınarak süreç işletilir.

Eğer birisi evli olan kadının kocasına karşı sevgi duygusu besliyorsa ve eşlerin ayrılmasını istiyorsa genel olarak medyuma kadının kocasından soğuması için büyü yaptırma talebinde bulunacaktır. Yapılacak olan bu niyet ve istek bir kara büyüdür ve çok büyük günahları vardır. Düşünüldüğü zaman kadın da, koca da bu konudan dolayı rahatsızlığı dile getiremeyecek çünkü gizli ilimle yapılan bu süreç hakkında üzerlerinde büyü olduğunu anlayamayacakları için birbirlerinden soğuyacaklar ve uzaklaşmak isteyeceklerdir. Kendi rızaları dışında olacak bir süreçtir.

Kocayı Karısından Soğutma Büyüsü

Kocayı yani erkeği karısından soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genelde erkeğin daha önceki sevdiği veya birlikte güzel duyguların yaşandığı geçmiş günlerin olması ya da erkeğin dostu tarafından yapıldığı bilinmektedir. Yapılacak olan bu süreç yine bir kara büyüdür ve yapılmaması tavsiye edilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tüm medyumların çalışma mantıkları aynı olsa da her biri farklı malzemelerle, farklı dualar ya da vefk işlemleri ile bu süreçleri işletmektedirler. Buradan soğutma büyüsü nasıl yapılır şeklinde bir detay vermek pek mümkün olmaz. Ancak şu şekilde bir mesaj bırakırsak tam olarak ne demek istediğimizi rahatça anlayabilirsiniz. İncir ile soğutma büyüsü yapılabildiği gibi nohutla, muska ile veya diğer tüm büyü malzemeleri ile yapılabilmektedir.

Soğutma Büyüsünün Eşler Üzerindeki Belirtileri

Soğutma büyüsüne maruz kalmış çiftlerin her ikisi de büyünün etkisi altına girecektir. Kocanın her yaptığı hareket kadının gözüne batacak ve aralarında tartışma çıkacaktır. Kadın kocasıyla ilgilenmez. Erkek mutluluğu dışarıda aramaya başlar. Evine bakmayan bir koca haline gelir. İşinden ayrılır. Çalışmaz ve evin giderleri için bir hamlede bulunmaz. Bu gibi sorunlar soğumanın oluşmasını sağlar. Eşler kısa sürede sürekli olarak tartışma, kavga içerisine girerler ve ayrılık söz konusu olur.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Eşleri Birbirinden Soğutma Büyüsü

  1. benimde ablam üniversite için gittiği şehirde baş belası birisi ile tanışmış onunla arkadaş olduktan sonra eziyet etmeye başlamış bize çok sonradan söyledi ama iş işten geçti sevgilisi olacak aşağılık kişi onu asansör boşlugundan itti hiç hayatında alkolun resmini bile görmemiş kişi alkol içip eğlenmişler eve dönerken aralarında tartışma geçmiş evin apartmanındaki asansör boşlugundan itip düştü ablam 15 gün yogun bakımda kaldı canına kastetmesine ragmen şikayetçi olmadı aklı başından gitmiş kız cagızın.. burak hoca sayesinden kurtulduk çok şükür çok acı günler geçirdi ailem resmen ablamın aklını başından almış büyü yaptıgından şüpelendik şuan unuttu çok şükür belki o alçak herif cezasız kaldı ama sonuç itibarı ile kurtulduk pislikten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir