Büyüler Gerçekten Var mı?

Büyü Nedir?

Birçok insan büyülerin gerçekte var olup olmadığını sorgulamaktadır. Bu yazımızda insanların merakını gidermek üzere büyüler gerçekten var mı gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz. Büyü diye bir şey var mı sorusuna cevap olarak evet var diyebiliyoruz. Tabi bu süreçteki cevabımızı kendimiz neye göre belirledik de bu cevabı verdik kanıtları ile sizlere sunmak istiyoruz. Büyü çeşitleri ve detayları hakkında uzunca bir yazıyı kaleme aldık.

Kuranda Büyülerde Bahsediliyor mu?

Bakara suresi 102. ayette;

“… Ancak şeytanlar küfre sapmıştı; insanlara büyüyü öğretiyorlardı… İnsanlar Harut ve Marut adlı meleklerden erkekle eşinin arasını açacakları şeyleri öğreniyorlardı. Ne var ki, onlar onunla Allah`ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar kendilerine zarar vereni, yarar vermeyeni öğreniyorlardı. Yemin olsun ki, onu satın alanın ahirette hiçbir nasibi olmayacağını açıkça bilmişlerdir. Öz benliklerini sattıkları şey ne kötüdür! Bir bilebilselerdi. ” der.

Kuran-ı Kerim’in birçok suresinde, birçok ayetinde büyülerde bahsedilmektedir. Yani büyüler kuranda geçiyor mu sorusunun cevabı evet geçiyor olarak sizleri bilgilendirebilmekteyiz. Daha detaylı bilgileri dini sitelerden öğrenebilirsiniz. Peki, hangi büyüler gerçek, hangileri gerçek değil yazımızdaki detayları atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Kara Büyüler

Büyülerin var olduğunu açıkça ifade eden kara büyüler gerçekten insanlara zarar vermek için yapılmaktadır. Kişileri olumsuz etkisi altına almak isteyen, negatif enerji ile evli insanları birbirinden ayrılmasını, sevenleri ayırmak, kısmet kapatma, nasip bağlama, şansızlık, talihsizlik, maddi sıkıntılar, hastalıklar, kayıplar vs. bu gibi işlemlerle niyet edilen büyüler kara büyülerdir. Yumurta büyüsü, mumla yapılan büyüler, mezar büyüsü, toprak büyüsü, kaşık büyüsü, bez bebek büyüsü bunlar da birkaç kara büyü örnekleridir.

Kara büyü yapılması gerçekten çok zor yapılan ve çok zor bozulan büyülerden birisidir. İnsanları olumsuz yönde etkisi altına alır ve ters tepmesi durumu söz konusudur. Eğer bir kara büyü ile birisini etkiniz altına almak istiyorsanız devamındaki gelecek süreçlerde siz de bu büyüden nasibinizi alabilirsiniz. Gerçek bir medyumun üstesinden gelebileceği bir konudur. Yaptıran kişiler amacına ulaşsa bile ileride vicdan azabı çekecekleri görülebilir.

Ak Büyüler

Adından da belli olan bir büyü kategorisidir. İçeriğinde birçok büyüye yer verir. Genelde dargın olanları barıştırma, eşleri yeniden birleştirme, sevgilileri birbirine bağlama, kısmetin açılması, nasibin açılması, evlenme yolunun açılması, küs olanları barıştırma, gideni geri getirme gibi niyetlerle yapılan bir büyü kategorisidir. İçeriği genelde iyi niyetle yapılmaktadır.

Ak Büyüler ve Kara Büyüler Günah mı?

Araştırmalarımıza göre birçok insan ak büyülerin günah olmadığını dile getiriyor olsa da Kuran-ı Kerim’de iyi niyetle yapılan büyüler günah değildir gibi bir ayet bulunmamaktadır. Büyü yaptırmak genel olarak günahtır ve sadece islam dini için değil diğer tüm dinlerde haram olarak belirtilmiştir. Kara büyüler ve ak büyüler günahtır ve yapılaması gerekir.

Kara Büyü Yaptırmak İstiyorum

Birisine maddi, manevi  bir zarar verme niyetindeyseniz eğer kara büyü yaptırabilirsiniz. Ancak kara büyüleri yapacak büyü yapan medyumu bulmak çok zordur. Günümüz teknolojisinde internet üzerinden kara büyü yapan medyumlara ulaşmak kolay olsa da çok dikkatli davranmanız gerekir. Her medyumun ‘’ ben büyü yapıyorum ‘’ demesine inanmamak gerekir. Öncelikle medyumun resmi çalışıp çalışmadığına bakmanız ve çeşitli güven verici konulara girerek bu süreci devam ettirmeniz daha iyi sonuç verecektir.

Ak Büyü Yaptırmak İstiyorum

Ak büyüler her ne kadar kişilerin kendi rızaları ile yönlendirme yapılıyor olsa da internet üzerinden medyumlara ulaşabilirsiniz. Ancak 3 günde aşık etme büyüsü,  şu kadar günde aşık etme büyüsü gibi sloganlara itimat etmemenizi öneriyoruz.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyüler Gerçekten Var mı?

  1. medyum Burak 0553 371 89 94 büyü gerçekten varmı yokmu öğrenmek istiyorsanız bu adamı arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir