Ayakkabı Büyüsü Nedir?

Ayakkabı Büyüsü

Ayakkabı büyüsü aslında bir aşık etme büyüsü olarak biliniyor olsa da daha çok kişiyi aşık etmek yerine aşık etmeye zorlamak yani köle olarak sonuç vermektedir. Kişinin kalbine tesir etmek yerine kişi büyünün tesiri ile birlikte büyüyü yaptıran kişiyle birlikte olmak zorunda hisseder ve kendisine söz geçiremeyerek istemeden de olsa büyünün tesiri ile kişi ile aşk yaşamaya başlar. Aşk büyüleri arasında en korkunç sonuçlar veren işlemlerden birisidir ve aslına bakılırsa medyumlar tarafından bile pek tercih edilmemektedir.

Baskı ve Zorlama Büyüsü Olarak Bilinir

Aşık olduğunuz kişiyi kendinize yönlendirmek için aşık etme büyüsü olarak yapılsa da kişiye bir baskı, zorlama tekniğidir. Kişi zorla ya da baskı ile sizinle birlikte olur. Fakat kendisine söz geçiremez ve aşık olmuş gibi hisseder. Büyüden bihaber olarak süreç devam ettirilir. Kısacası kişiyi aşık etmek yerine kendisine mecbur, köle olarak büyünün tesirine bırakır.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerekli olan malzemelere baktığımız zaman iki adet ip ve aşık ettirilecek kişinin ayakkabı numarasının bilinmesi olarak bilinir. Ayakkabı büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız eğer iki adet ipe ihtiyaç olduğundan bahsetmiştik. Bu iplerin birisi siyah, diğeri de kırmızı olmak zorundadır. Aşık ettirilecek kişinin ayakkabısına ihtiyaç duyulur. Bu pek mümkün olmuyorsa medyum sizi zaten konu hakkında bilgilendirecektir. Kişinin ayakkabı ölçüsü kadar ip gerilir ve tam numarasına göre uyarlanarak ip kesilir. Sol ayakkabı için siyah, sağ ayakkabı için ise kırmızı renk kullanılarak elde edilir.

Kullanılacak olan iplerin kalın olması çok önemlidir. Çünkü bu ipler büyü sonlandıktan sonra tutması için yakılacak ve küllerine ihtiyaç duyulacaktır. Ne kadar kalın olursa o kadar fazla kül elinizde olacaktır.

Kişinin ayakkabılarına bir tutam veya bir miktar tuz atılmalıdır. Ancak kişinin bundan haberi olmaması çok önemlidir. Yerinde ve zamanında yeteri kadar tuz atılması gerekir. Çok atılırsa kişi büyüden şüphelenebilir. Anadolu da eski dönemlerde tuz bulunamadığı durumlarda ayakkabıların içerisine un atıldığı bazı kaynaklarda belirtilmektedir. Ancak büyünün tutması için mutlaka tuza ihtiyaç vardır.

İplere Düğüm Atılır

Siyah ip erkeği, kırmızı ip ise kadını temsil etmektedir. Bu nedenle iki ip birbirine 7 defa düğüm atılarak sonlandırılır. Son işlem olarak düğüm atılan ipler yakılarak elde bir miktar kül edinmiş olur. Tabi bu süreç bu kadar basit bir şekilde işlemez. Totalde 7 güne yayılarak yapılır ve tılsımlı sözcükler söylenir. Arapça ve Süryanice dilinde dualar okunur. Vefk işlemleri yapılır.

Son Aşama

Hatırlanacağı üzere ayakkabının içerisine bir miktar tuz atılması gerektiğini belirtmiştik. Elde edilecek küllerin de aynı şekilde ayakkabıların içerisine serpilmesi gerekir. Ancak çok fazla atılmamalıdır ki kişi ayağına kül bulaştığından haberdar olmaması gerekir.

Ayakkabı Büyüsü Günah mı?

Buradan ayakkabı büyüsü hakkında detay paylaşıyor olsak da kesinlikle bizim ayakkabı büyüsü yaptığımız anlamına gelmez. Çünkü kişinin isteği ve arzusu dışında birisine aşık ettirilmesi daha doğrusu köle ettirilmesi söz konusudur. Mantıklı düşünüldüğü zaman çok büyük günahları olduğu düşünülmelidir. Ancak ayakkabı büyüsü ile zorla aşık ettirmek yerine aşk tılsımı gibi büyü olmayan işlemlerle bu süreçlere el atmanız daha hayırlı sonuçlara vesile olacaktır. Aşk tılsımı hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Ayakkabı Büyüsü Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir