Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü gerek internet platformlarında, gerek kitaplarda, gerekse bazı medyumlar tarafından sadece ayırma ve soğutma büyüsü olduğuna dair bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin yanlış olduğunu ifade etmiyoruz ancak iyi bir dilek tutma ve istek büyüsünde de etkisi olduğu bilinmelidir. Kadim kitaplarda bu büyünün istek büyüsü olduğu da açıkça belli ediliyor olsa da neden sadece iki kategoride ele alındığına henüz anlam vermiş değiliz. Ancak insanların isteği doğal olarak ayırma ya da soğutma üzerine olduğu için kişilerin dileklerinin tutup tutmaması istek üzerine istek olması amacıyla bu düşünceyle hareket edildiğini göstermektedir.

Tutulan Dileklerin Kabul Olması

Yumurta büyüsü yaptırdıktan sonra bir dilek tutmanız sizden istenir. Dilek tutma bazı inanışlara göre bir uğur böceğinin parmaklarınızın üzerinden uçmasında bile yapılıyorken büyü ile güçlendirilmesi durumunda tutmuş olduğunuz dileğin daha da güçlü bir şekilde tutması sağlanmaktadır.

Örnekle bu konuyu biraz aydınlığa kavuşturmak istersek eğer; fakir bir ailenin evladı olabilirsiniz. Hayatınız boyunca bir ev sahibi olamamanız, çok paralar kazanamamanız sizi yıpratmış olabilir. Yumurta büyüsü sayesinde tutacağınız dilekler arasında bir ev sahibi olmak ya da zengin olma isteği yumurta büyüsü sayesinde yüksek oranda tutması anlamına gelmektedir. Bir nevi tutulan dileğin güçlendirilmesi ve desteklenmesi anlamına gelir.

Yumurta Büyüsünde Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulur?

Genel olarak medyumlar aracılığı ile yapılması gerekir. Her ne kadar buradan sizlere malzemeler başta olmak üzere nasıl yapılacağına dair tüyolar veriyor olsak da medyum aracılığı ile yapılmazsa tutmaz ve ters teperek sizi rahatsız edebilir.

Toplamda 4 adet tavuk yumurtasına ihtiyacınız vardır. Ancak bu yumurtalar marketlerden, bakkallardan değil de bir çiftlikten ya da tavuk besleyenlerden alınmalıdır.  Yumurta yumurtadır diyenleriniz muhakkak olacaktır ancak bilinmesi gereken önemli şey ise bu yumurtaların buzdolabına girmemiş olması hedeflenmektedir.

Diğer malzememiz ise a4 boyutuna sahip çizgisiz temiz bir kağıt olacaktır.

Görüldüğü üzere sadece iki adet malzeme ile yumurta büyüsünü yapmak mümkün olabilmektedir. Burada iki adet malzemeden bahsediyor olsak da siz onu medyumu da araya katarak 3 adet görmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmi bilgilerle sizleri aydınlatmak isteriz. Yumurta büyüsü yaparken ilk adım hafif karanlık bir ortam oluşturmaktır. Sessiz bir ortamın içerisinde kendinizi hissetmeniz ve sizi rahatsız edecek kimsenin olmaması gerekir. Ayrıca karanlık ortamdan kastımız zifiri değil de ışıkların minimize edilmesidir.

Medyumun size vereceği bir kelimeyi tam 77 defa okumanız gerekir. Tabi bunu yapmadan önce gözlerinizi bağlamanız ve diz üstü çökmeniz gerekir. Elinizin altında 1 adet yumurta olmalıdır. 77 defa okuduğunuz kelimeyi bitirdikten sonra gözlerinizi açmanız ve yumurtayı kırarak a4 kağıdının üzerine dökmelisiniz. Ancak yumurtayı kırma tekniği sadece işaret parmağı ile olmalıdır. Burada iki yumurtayı birbirine vurarak birisini kırma eylemi büyünün tutmayacağı anlamına gelir.  Yumurtayı a4 kağıdına kırdıktan sonra beyazı ile ak kısmı ayrı ayrı kalacaktır. Yine yumurtayı kırdığınız işaret parmağı ile akını ve sarısını birbirine karıştırmanız gerekiyor.

Yumurta büyüsünün tam olarak tarifini vermemiz yersiz olacağı için bu işi yapacak olan kişinin en az 7 gün 5 vakit namazını kılıyor olması, erkek ise Cuma namazına mutlaka gitmiş olması gerekiyor. Kısacası abdesti olan, ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Yumurta büyüsü sayesinde tuttuğunuz bir dileğin gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramanız ya da whatsappdan yazmanız yeterli olacaktır.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Yumurta Büyüsü

  1. büyü olduğu için iyi değil farklı muadil işlemler var büyü olmayan çok yakın bi arkadaşımın erkek kardeşine büyü yapıldı çocuk sırılsıklam aşık oldu normalde kızı hiç sevmezdi sonradan çok düşkün oldu kızın kapısında yattı kalktı neredeyse bozulması için cok ugrastılar. bozulması için medyum Burak hoca ile görüştüler. sogutma için vefk hazırladı 2 kere ayrı vefk yaptılar cocuk ancak o sekilde kendine geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir