Ceviz Kabuğu Büyüsü

Ceviz Kabuğu Büyüsü Nedir?

İnsanlar hayatlarını belli bir amaç güderek yaşamakta olup, bu amaçlar gerçekleşmediği zaman ise başka yollara başvurmaktadır. Bu yollardan birisi de büyü olup, insanoğlunun geçmişten bu zamana kadar ileri gelen ve aslında yanlış ve günah bir işlem olmasa bile başvurdukları yol olarak görülmektedir. Büyüler aslında kendi çıkarları için yapılan işlemler gibi görülse de bazı zamanlarda da sevmedikleri, düşman olarak gördükleri kişilerin hayatlarına müdahale ederek onları zor ve kötü duruma düşürmek için de yapılmaktadır. Örnek olarak verecek olursak bir kimse sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek için büyü yaptırırken diğeri ise düşman olarak bildiği kişinin maddi sıkıntılar çekmesi ve işlerini bozmak amacı ile büyü yaptırmaktadır. Ceviz kabuğu büyüsü de aslında tam olarak bu sıra da devreye girmekte olup, son zamanlar da en çok tartışılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır.

Ceviz Kabuğu Büyüsünün Amacı Nedir?

Ceviz kabuğu büyüsü, aslında aşk büyüsü olarak bilinen büyülerden olsa da ve bu şekilde anılsa da aslında kötülük amacı ile de yapılmakta olduğunu edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizler ile paylaşıyoruz. Aşk ve bağlama büyüsü olarak bilinmekte olan ceviz büyüsü aynı zaman da bazı büyü yapan kişiler tarafından boşanmalar için, göçler için, maddi yıkımlar için de kullanıldığı gözlemlenmiştir. Örnek olarak verecek olursak, ceviz büyüsü ile aşık olduğunuz kişiye kavuşmanız durumunda her ne kadar tesiri kuvvetli olsa da maalesef ki mutlu bir yaşam sürmezsiniz. Eğer ki ben ne olursa olsun kavuşmak istiyorum derseniz bu tamamen size kalan bir durum olacaktır. Ceviz kabuğu büyüsü ile yapılan işlemler etkili olsa da sonuç olarak ya size ya da ailenize zarar verdiği gözlemlenmiştir. Bunun için yaptırırken iki kez düşünmeniz gerekmektedir.

Ceviz Kabuğu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çeşitli internet sitelerinden edindiğimiz bilgilere göre en etkili ayırma büyülerinden birisi olan ceviz kabuğu büyüsü nasıl yapılır şeklindeki araştırmalarımız genel olarak kolay yapılan bir büyü olarak karşımıza çıkıyor. Medyum sitelerine göz attığımız zaman kadim büyü kitapları ile aralarında çok ciddi yanlışların olduğunu görmekteyiz. Mesela; bazı büyü medyum sitelerinde ceviz kabuğu büyüsü ile aşık etme üzerine açılmış konular bulunmaktadır. Bazı sitelerde ise kısmet açma veya kapatma üzerine süreçler anlatılmış. Ancak ceviz kabuğu büyüsü ile tamamen bit ayrılma süreçleri ele alınmalıdır. Şayet büyü kadim kitaplarında anlatılanlar bu şekildedir. Bu nedenle iyi bir şekilde araştırdık ve büyünün nasıl yapılacağına dair kısa bilgilerle sizleri aydınlatmak istiyoruz. Öncelikle büyünün yapılması için tek bir cevizin kabuğu yeterli olacaktır. Ancak bu cevizin iri ve kuru olması çok önemlidir. Bazı kaynaklarda kuru ceviz büyüsü olarak da bilinmektedir. Yaş yani yeni olmuş üzerinde tetir olarak belirtiğimiz yeşil kabuğu olması durumunda büyü geçersiz olur ve tutmaz. Bu nedenle kurumuş içi daha yenilebilecek şekilde bir cevize ihtiyaç duyulur. Cevizin için ile kabuklarının ayrılması gerekmektedir. Su ve beyaz keten ip kullanılarak yapılır. Ceviz kabuklarına bir iğne yardımı ile ip geçirilir ve ne kadar kabuk parçası varsa hepsi ipten adeta bir kolye gibi birbiri ardına takılarak dualar, esmalar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Daha sonrasında suyun içerisine batırılarak sonlandırılır.

Ceviz Kabuğu Büyüsü Bozulur mu?

Eşleri ayırma, sevgilileri ayırma ya da sevenleri birbirinden ayırmak için tercih edilen ceviz kabuğu büyüsü bozulabilen bir büyüdür. Herhangi bir medyum kolaylıkla bozabilir. Ancak tek sorun büyünün yapıldığı zamandan itibaren bozulması da aradaki geçen gün kadar uzun sürecektir. Olur da büyü yapılalı birkaç yıl olduysa büyünün tamamen tesirini yitirmesi de birkaç yıl sürebilir. Bir iki gün önce yapılmış ya da yaptırılmış ise yine bir iki güç içinde bozdurulabilir. Kara büyüdür ve yapılmaması tavsiye edilir. Sevenleri birbirinden ayırmak için böylesine bir kara büyünün yapılması gerçekten ileride vicdan azabı çektirecek kadar kötüdür.

Author: medyummeric

3 thoughts on “Ceviz Kabuğu Büyüsü

  1. merhaba ben ceviz büyüsü yaptırmak istiyorum kimden yardım alabilirim lütfen medyum ile birlikte numrasını verebilirmisiniz?

    1. ben bu konuda sizlere medyum Burak hocayı öneriyorum. Kendisine ulaşmıştım ceviz büyüsü yaptırmak için büyü yapmadığını söyledi ama celb yaparak istediğim sonuca varabileceğimi söylemişti. Arada bir kaç ay geçmesine rağmen gerçekten önerilerim arasında tek medyum diyebilirim. Telefonumu değiştirdiğim için numarası rehberimden silinmiş sizin için numarasını bulup yolluycam burdan.

      1. numarayı yollamamışsınız unuttunuz ya da numarayı bulamdınız neyse.. 0 553 371 89 94 bu numara medyum burak hocaya ait ben de kendisinden fikir almıştım geçenlerde harmura aşk celbi yaptırmayı düşünüyorum nasipse herkesin allah gönlüne göre versin insallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir