Çivi Büyüsü

Çivi Büyüsü Nedir?

Büyüler amaçlarına göre farklı şekillerde yapılmakta olup, hemen hemen günlük yaşantıda kullanılmakta olan eşyalardan farklı şekiller de büyüler yapılabilir. Bu büyü yapılan malzemelerden birisi de çivi olup, çivi büyüsü olarak halk arasında bilinmektedir. Çivi büyüsü genel olarak bağlama amacı ile yapılmakta olup, kişilerin eşlerini eve bağlama, sevgilimi kendime bağlama gibi duygular içerisinde olması ve bunu tek başına becerememesi durumunda başvurarak merak ettikleri ve uygulamak istedikleri bir yöntemdir. Bağlama büyüleri de birçok farklı şekilde yapılsa da kişilerin sorunlarına yönelik olarak ağırlık derecesi farklılık göstermektedir. Çivi büyüsü de aslında ağır ve kara büyüler arasında yer aldığı için derecesi yani etkisi oldukça fazla olarak görülebilir.

Çivi Büyüsü Amacı Nedir?

Çivi büyüsü amacını genel olarak sizlere versek de farklı sorunlar ile aynı amaçlara ulaşmak isteyen kişiler bu büyüden yararlanabilir. Çivi büyüsü, sevgilisini kendisine bağlamak, eşini kendisine bağlamak hatta nişanlısını kendisine bağlamak isteyen kişiler arasında yapılsa da oğlumu evine bağlama, gelinimi kocasına bağlama gibi durumlar içinde uygulanabilir.

Çivi Büyüsü Etkisi

Çivi büyüsü etkisini örnekle açıklayacak olursak kafalardaki soru işaretlerinin tamamen giderilmesi için yeterli olacağını düşünmekteyiz. Çivi büyüsü bir bağlama büyüsüdür ve göz bağlama, cinsellik bağlama veya dil bağlama büyüsü olarak da görevini yerine getirmektedir. Şayet doğru bir medyum, işine sadık, alanında uzman, profesyonel bir büyü yapan medyuma yaptırmanız durumunda doğru sonuçları alabilirsiniz. Gelişi güzel yapılan büyülerde değildir. Bozulması ve yapılması zordur ve ciddi adımlardan geçirilerek elde edilmektedir. Örneğin; evli bir çift düşünün ve karısı evine bağlı, çocukları ile ilgili, hayata pozitif bakan bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kocası tarafından aldatılıyor, kocası evine bakmıyor, çocuklarına karşı ilgisini göstermiyor, çocuklarının rızkını da başka bir kadınla yiyorsa işte o zaman kadın tarafından çivi bağlama büyüsü yaptırması gerekebilir. Erkek bu büyünün etkisi ile dili bağlanır. Başka bir kadına güzel söz söylemeyecek kadar diline hakim olur. Gözü bağlanır. Eşinden başka hiçbir kadınla münasebetsiz muhabbetlere girmez. Yan gözle hiçbir kadına bakmaz. Cinselliği bağlanır. Helalinden başka hiçbir şekilde haram olan kadınlara cinsel anlamda bir yaklaşımda bulunmaz. İşte bu kadar etkili ve tesirli bir büyüdür.

Çivi Büyüsü Bozulur mu?

Herhangi bir şekilde çivi büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız büyü bakımı yaptırarak önce öğrenmeniz gerekir. Daha sonrasında herhangi bir medyuma giderek üzerinizdeki çivi büyüsünün bozdurulması işlemini yaptırabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra büyünün bozulup bozulmadığını anlamak için hislerinize güvenmeniz gerekir.

Çivi Büyüsü Yerine Bağlama Vefki

Çivi büyünün en büyük etkisi bağlamadır. Kişinin cinselliğini, gözünü, dilini bağlar ve evine bağlı bir insan haline getirir. Ancak riskleri çok fazladır. Sonuç itibari ile yapılacak olan büyü işlemi dinimizde asla kabul edilemeyen süreçlerden birisidir. Büyü yerine, riski olmayan bağlama vefki ile de çivi büyüsünden daha etkili süreçler içerisinde bulunabilirsiniz. Çivi büyüsü bir ak büyü olsa da bizim çalışma süreçlerimizden birisi değildir. Bağlama Vefkini kim yapar diyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Author: medyummeric

9 thoughts on “Çivi Büyüsü

  1. uzun süre birlikteliğimiz oldu ilk olarak aileleri tanıştırdık, sözlendik, nişanlandık ve evlendik. Bu zaman çizelgesinde gerek ailelerimiz, gerekse ilişkimiz sorunsuz bir şekilde anlaşabiliyorduk. Ama ne olduysa evlendikten sonra hatta evlendikten 1 ay sonra eşimle aramızda anlaşamadığımız konular ortaya çıkmadı. Adamı gerçekten tanıyamaz hale geldim. Öfke kontrolsüzlüğü, şiddet eğilimi, bağırmalar, terslemeler. Etrafımdaki hiç kimse bu kadar değişime anlam veremedi. Teyzem evlendiğimiz dönemde üzerimize büyü yapılbilme ihtimali üzerinde durdu ve araştırmam gereken şeylerin olduğunu düşündüm. Şansıma Burak hocayla tanışma fırsatı buldum internet araştırmalarımda hep adını duydum kendisini aradım aşk celbi yaptırdım. 28 gün oldu eşim ilk tanıştığım günkü gibi yumuşadı, ılımlı bir insan haline geldi. özüne geri döndü kocam. allah burak hocadan razı olsun gerçekten beni hayata yeniden bağladı. Benim gibi sorunu sıkıntısı olan varsa hocanın numarasını paylaşabilirim. Hoşçakalın…

      1. 0553 371 89 94 kimse vermemiş bu zamana kadar Burak hocanın numarası bu merak ettim sizin işlem neydi acaba ben aradım geçenlerde aşk konularında iyi bir hoca anladığım kadarıyla

  2. Merhaba, çivi büyüsü ne işe yarıyor bir baktım kapının arkasında iki tane çivi çakılmış büyü olabilir mi?

    1. Merhaba Özgül, yukarıda yazı yazılmış detaylı olarak çivi büyüsü hakkında bilgi alabilirsin. çivi büyüsü birbirine bağlamak amacı ile yapılan bir büyüymüş. Sana yapıldığına gelirsek burak hocadan yardım alabilirsin ama ben sanmıyorum her çakılan çivi büyü amacı ile yapılsın önemli olan etkilerini taşıyormusun?

  3. nişanlım benden ayrılmak istediğinde çivi büyüsü yaptırmak için bu sayfadan medyum Burak hocaya ulaşmıştım. Bağlama celbi yapmıştı ikimizin arasına nişanlım bağlama celbi sayesinde ayrılmaktan vazgeçti hep yanımda birbirimizi çok seviyoruz. Teşekkür etmek istedim hocam size selam ve dua ile.

  4. benim oğlum 1 yıllık evli eşiyle anlaşamıyorlar çivi büyüsü yaptırsam bunların haberi olurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir