Mezar Büyüsü

Mezar Büyüsü Nedir?

Araştırmalarımıza göre bazı insanlar mezar büyüsü hakkında merak ettiklerini internet platformları üzerinden araştırmaktadır. Ancak internet üzerinde bir takım bilgiler doğru olarak görülse de çoğu bilgiler gereksiz ve saçma bilgiler ile anlatılmıştır. Bu siteler üzerinden araştırmalarımızda büyü kadim kitaplarından aldığımız bilgiler ile birleştirerek aralarından doğru bilgileri çıkarıp tek çatı altında sizlere sunmak istiyoruz. Buna göre mezar büyüsü nedir, mezar büyüsünün amacı nedir ve mezar büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevap vermek istiyoruz.

Mezar Büyüsünün Amacı Nedir?

Öncelikle belirtmek isteriz ki mezar büyüsü bir kara büyüdür. En güçlü, en kuvvetli aşkların bitmesi için yapılmaktadır. Bir diğer adıyla da yuva yıkan, yuva dağıtan büyü olarak bilinir. Sevgilileri, nişanlıları hatta evli insanların bile arasındaki aşkı sonlandırır. Duyguları sıfıra indirerek aradaki sevgiyi tamamen nefrete dönüştürmesiyle bilinmektedir.

Mezar Büyüsünün Sonuçları

Adından da anlaşılacağı üzere bir kara büyü olmasından dolayı kişiye ne kadar olumsuz durum varsa yaşatması için yapılmaktadır. Sadece aşkı konuları ele alarak negatif sonuçlarını görmenin yanı sıra kişinin iş hayatının alt üst olmasını sağlayacak kadar güçlüdür. Kişi eğer kendi imkanları ile bir işyeri sahibiyse, kendi işini yapıyorsa iflas eder ve bir işe girecek cesareti bulamayacak kadar içeri girer ve psikolojik olarak yok olma derecesine gelir.

Mezar büyüsüne maruz kalmış bir kişinin sağlığı ise tamamen bozulur. Psikolojik sorunlar kendisini göstermeye başlar. Kişi hastalanır ve tedavisi mümkün olmayan bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalır.

Her ne kadar çok boyutlu bir büyü olarak bilinse de medyumu yapacaklarına göre değişkenlik göstermektedir. Genelde aşkı konuları yok etmesi üzerine kişilerden talepler gelerek medyumların yaptıkları süreçlerdir. Bir insanın sağlık sorunları için mezar büyüsüne gerek kalmaz. Bir insanın iflas etmesi ve iş hayatının sonlanması için mezar büyüsü çok talep görmez. Bu gibi isteklerin çok farklı büyü teknikleri vardır. İnsanlar mezar büyüsü ile sadece aşk konuları üzerine büyü yaptırmaktadırlar.

Mezar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mezar büyüsü yapmak için öncelikle bez bebek elde edilir. Bu bez bebeklerden iki adet olması gerekmektedir. Birisi kadını, diğeri de erkeği temsil etmektedir. Bu bez bebeklerin tamamen bir oyuncak bebeği andırması çok da önemli değildir. Elleri, kolları ve gövdesinin olması bir oyuncak bebeği andırması yeterlidir. Mum büyüsü, sabun büyüsü ve iğne büyülerinin yapılmasıyla aynı mantıkta ilerlediği için bu malzemelerden kullanılarak elde edilir.

Mezar Büyüsü Kaç Günde Hazırlanır ve Biter?

Ortalama olarak 8-10 gün arasında bitmesi beklenir. Medyumların çalışmaları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Büyü kadim kitaplarında ortalama tutma günleri bu şekilde belirtiliyor olsa da 3 günde etkili ayırma büyüsü işlemleri için de mezar büyüsü kullanıldığı söylenenler arasındadır.

Mezar Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Edilecek niyete göre tutma süreci de farklılık göstermektedir. Eğer evli bir kişiyi eşinden boşandırma niyeti ile yapılırsa ki bu tutma süreci medyumun çalışmasına göre farklılık göstereceği için ortalama 20 gün kadar tutması beklenebilmektedir. Sevgilileri veya nişanlıların arasını bozmak ve ayrılmalarını sağlamak için ise yine ortalama 30 gün kadar beklenmesi gerekebilir.

Mezar Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Sonuç itibari ile bakıldığı zaman birisine zarar vermek için yapılan art niyetle elde edilen bir büyüdür. Gerçekten mezar toprağı kullanılarak elde edilir ve büyü yapımı sonlandıktan sonra mezara gömülerek tutma süreci beklenir. Kara büyü olmasından dolayı en büyük günahları olan bir büyüdür ve yaptırılması çok tavsiye edilmez. Kişileri rahatsız edecek boyutta psikolojik sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bizim böyle bir mezar büyüsü gibi çalışmalarımız bulunmamaktadır.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Mezar Büyüsü

  1. merhabalar bu mezar büyüsünü bizim ailemize uygulamışlar kimin yaptığını bulamadık ama tahminlerimiz var. Umarım helak olurlar başlarına yıkılır kendi mezarları neyse ki olayı şu şekilde hallettik karşı muska hazırladık güçlü tılsımlar var başınız bu tarz belada ise koruma yaptırmanız gerek ben medyum Burak hocaya gittim o yaptı bize koruma muska mızı çok da etkili oldu düzene girebildik onun sayesinde sağ olsun numarasını da vereyim 0553 371 89 94 başınızda bu dert varsa arayın çünkü attan düşmüş kişi attan düşen anlarmış umarım derdinize çare bulursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir